Spaljeno do neba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Spaljeno do neba

Savršeno. Predivno.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Evo neke fore xD

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 102
Join date : 25.02.2008
Lokacija : bogu iza nogu

Evo neke fore xD Empty
PostajNaslov: Evo neke fore xD   Evo neke fore xD Icon_minitimesri vel 27, 2008 10:08 am

Lezim u krevetu, gledam nebo i zvijezde kako prekrasno sjaje poput tvojih ociju i mislim....................JEBO TE, GDJE MI JE KROV???

***

Sjecas se kada smo se vozili u vozu i ti si kroz prozor isturio lice a ja guzu i svi su mislili da smo blizanci Smile

***

Einstein je jednom rekao:"Ne vjeruj sjaju u partnerovim ocima,to je samo svjetlost sto mu prolazi kroz suplju glavu!"

***

Bili jednom princ i princeza, voljeli su se tako strasno kako niko nikad nije.Jednog dana princ ALAD-UM EJIN ostavi princezu u suzama.Znas li zasto? Procitaj ime princa unatraske!

***

Vi kao clan brzojebackog kluba "jebivjetar" pozvani ste na proslavu dana " kurceve mudrosti" koja ce se odrzavati u restoranu kod "mokre pizde"!

***

Pricaju dva kondoma, i rece jedan: u zadnje vrijeme sanjam dijecu, a drugi ce covjece pa ti si puko!!

***

U ljubavi treba biti uporan-rece mrav i dize prvu nogu stonogi...

***

Obozavam te toplu i mokru. Obozavam kada udjem duboko u tebe i osjetim tvoju toplinu. Ne mogu bez tebe. Volim te, moja kado! Kidnapovat cu te i odvest daleko u sumu i onda tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat, tucat KAMENOM PO GLAVI...

***

Hoces li da ti ispricam jedan vic od kojeg ce ti otpasti sise? Ma necu, vidim da ti je vec neko ispricao!

***

Sanjala sam da si carobnjak i da si me pretvorio u pusku i okacio na zid. Posto ti se ne uklapam u enterijer ti me skines, nategnes i opalis!

***

50% znas da mislim na tebe, 60% znas da mi se svidjas, 70% znas da te sanjam, 80% znas da ne mogu bez tebe, 90% znas da te iskreno volim, 100% znas da se ja zezam..

***

Zeni su potrebne 3 zivotinje u zivotu: jaguar u garazi, lisica oko vrata i majmun da joj sve to placa !

***

Prije par godina u nasem gradu je bila velika poplava! Samo je jedan od nas prezivjeo, to je onaj koji cita ovu poruku, prezivjeo je jer govna plutaju.

***

NEW YORK - REKLAME: "Na Manhattanu grob do groba trazi majka sina svoga za utjehu njenog bola uvijek svjeza COCA-COLA"

***

Lizati pi**u je isto kao biti clan mafije, jedan pogresan korak i vec si u govnima...

***

Dilema ozenjenog muskarca: "Izac cu u grad i gledati ono sto ne mozes jebati ili ostati kod kuce i jebati ono sto ne mozes gledati"

***

Cvrsto ga drzi da ne isklizne, dobro ga protresi, sto ga vise treses on vise prska, to bijelo obavezno probaj jer svaki sampanjac je drugaciji....

***

Plaća je kao menstruacija! Krvavo je zaradis, dobijes je jednom mesecno, prodje te za 4-5 dana a onda mozes da se jebes!

***

Ti bi jednom-ja bih vise, ti bi glasno ja bih tise, ti bi sporo-ja bih brze, ti bi grubo-ja bih njezno, ti bi danju-ja bih nocu, ti bas neces kad ja hocu!

***

Kad ti nesto lose krene, nemoj da bodes vene;kad ti se nesto lose desi nemoj da duvas ljepilo u kesi;vec samo mucni glavom, problemi se rjesavaju TRAVOM!

***

Lesi se vraca kuci, bernardinac spasava ljude, labrador je vodic slijepih,dalmatiner lovi, njemacki ovcar radi u policiji, A STA TI DZUKELO RADIS??

***

LoLi
[Vrh] Go down
https://spaljeno.forumcroatian.com
lolobag

lolobag


Broj postova : 61
Join date : 26.02.2008
Lokacija : tamo gdje niko ne ide

Evo neke fore xD Empty
PostajNaslov: Re: Evo neke fore xD   Evo neke fore xD Icon_minitimesri vel 27, 2008 1:45 pm

ja nemam sto za rec Cool
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 102
Join date : 25.02.2008
Lokacija : bogu iza nogu

Evo neke fore xD Empty
PostajNaslov: Re: Evo neke fore xD   Evo neke fore xD Icon_minitimesri vel 27, 2008 3:50 pm

znam znaaaam, previše sam sexey Twisted Evil
[Vrh] Go down
https://spaljeno.forumcroatian.com
lolobag

lolobag


Broj postova : 61
Join date : 26.02.2008
Lokacija : tamo gdje niko ne ide

Evo neke fore xD Empty
PostajNaslov: Re: Evo neke fore xD   Evo neke fore xD Icon_minitimesri vel 27, 2008 4:46 pm

Admin je napisao/la:
znam znaaaam, previše sam sexey Twisted Evil
affraid Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
MadSheep

MadSheep


Broj postova : 79
Join date : 25.02.2008
Lokacija : polje mandarina.

Evo neke fore xD Empty
PostajNaslov: Re: Evo neke fore xD   Evo neke fore xD Icon_minitimesri vel 27, 2008 4:52 pm

hebote ana odkud to sve poskidala Čitam
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 102
Join date : 25.02.2008
Lokacija : bogu iza nogu

Evo neke fore xD Empty
PostajNaslov: Re: Evo neke fore xD   Evo neke fore xD Icon_minitimesri vel 27, 2008 9:46 pm

poslo mi neko Twisted Evil
[Vrh] Go down
https://spaljeno.forumcroatian.com
lolobag

lolobag


Broj postova : 61
Join date : 26.02.2008
Lokacija : tamo gdje niko ne ide

Evo neke fore xD Empty
PostajNaslov: Re: Evo neke fore xD   Evo neke fore xD Icon_minitimečet vel 28, 2008 2:14 pm

Admin je napisao/la:
poslo mi neko Twisted Evil
aha imas nekog ko ti salje podatke a nezeli se pridruzit forumu Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 102
Join date : 25.02.2008
Lokacija : bogu iza nogu

Evo neke fore xD Empty
PostajNaslov: Re: Evo neke fore xD   Evo neke fore xD Icon_minitimesub ožu 01, 2008 4:42 pm

lolobag je napisao/la:
Admin je napisao/la:
poslo mi neko Twisted Evil
aha imas nekog ko ti salje podatke a nezeli se pridruzit forumu Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ma ak se pridruži onda će mi srat zake sam ja to stavila tu affraid
[Vrh] Go down
https://spaljeno.forumcroatian.com
lolobag

lolobag


Broj postova : 61
Join date : 26.02.2008
Lokacija : tamo gdje niko ne ide

Evo neke fore xD Empty
PostajNaslov: Re: Evo neke fore xD   Evo neke fore xD Icon_minitimepon ožu 03, 2008 7:21 pm

lol patentiraj to
[Vrh] Go down
Sponsored content





Evo neke fore xD Empty
PostajNaslov: Re: Evo neke fore xD   Evo neke fore xD Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Evo neke fore xD
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Spaljeno do neba :: Zabava :: Humor-
Forum(o)Bir: